Jakie zabawki kreatywne na prezent dla 3-latka?

Zbliża się Gwiazdka a wraz z nią dylemat co kupić najmłodszym członkom rodziny. Wybór odpowiedniego upominku nie jest łatwym zadaniem, z tego względu nie powinno odkładać się tego na ostatnią chwilę. Niestety coraz więcej rodziców ma trudności ze znalezieniem chwili wolnego dla swoich dzieci, dla których najlepszym prezentem będzie wspólnie spędzony czas połączony z niezapomnianą zabawą. Idealnie nadadzą się do tego zabawki kreatywne, które nie tylko rozwiną twórcze myślenie, ale i pogłębią relacje rodzinne w zabawowej atmosferze! 

Zestawy do składania - Pojazdy Budowalne

Betoniarka, wywrotka, koparka a może walec? Przed maluchami stoi wyzwanie złożenia od podstaw tych maszyn budowlanych. Projekty wymagają cierpliwości i skupienia, a zabawa nimi rozwinie kreatywność i zdolności manualne dziecka. I co najważniejsze przyniesie mnóstwo satysfakcji i frajdy! Łatwe i szybkie w montażu doskonale nadają się dla dzieci powyżej 3 lat. Nie obejdzie się jednak bez małej pomocy i nadzoru rodzica. Zabawki zostały wyprodukowane z nietoksycznego plastiku ABS i można je łączyć z innymi zestawami z kolekcji Take Apart innymi zestawami prezentowymi!

Zestawy do składania - Pojazdy Budowalne

Kolorowe, proste w montażu i rozbudzające zmysł majsterkowicza. Takie właśnie są zabawki DIY od Black Decker. Zbuduj wspólnie z dzieckiem jego ulubiony pojazd! W ofercie znajduje się: motocykl, helikopter, samolot a nawet samochód terenowy. Wszystkie zestawy wykonane są z najwyższej jakości plastiku oraz zawierają śrubokręt, dzięki któremu zabawa będzie jeszcze łatwiejsza i ciekawsza. Zalecamy nadzór rodzica.

Zabawki STEM (z angielskiego Science, Technology, Engineering, Arts, Mathematics) mają na celu rozwijać u dziecka umiejętności kreatywnego i logicznego myślenia, korzystania z technologii oraz poszukiwania nietypowych rozwiązań. Nauka poprzez zabawę ma wiele zalet, a główną z nich jest dużo efektywniejsze przyswajanie wiedzy! Do takich zabawek należy seria opisanych wyżej pojazdów do samodzielnego złożenia. Dzięki nim dzieci pobudzą swoją wyobraźnie, rozwiną zdolności manualne i logiczne świetnie się przy tym bawiąc!

Nauka nie musi być nudna, wystarczy połączyć ją z zestawami kreatywnymi rozwijającymi zdolności Twojego dziecka. Nie ma nic lepszego niż radość i satysfakcja towarzysząca samodzielnie złożonej zabawce.