Zabawki Ogrodowe

Kategoria: Zabawki Ogrodowe

Dzieci uwielbiają naśladować swoich rodziców w wykonywaniu codziennych czynności. Zabawki ogrodowe od Stanley Jr pomogą im wczuć się w rolę prawdziwego ogrodnika. Łopatka, grabie, doniczki oraz konewka idealnie dopasowane rozmiarami do małych fanów roślinności, pomogą im zadbać o przydomowy ogród! Z kolei lekka taczka zapewni łatwość przewożenia wszystkich niezbędnych akcesoriów! Dzięki nim dzieci mogą połączyć przyjemne z pożytecznym! To świetny sposób na wspólne spędzanie czasu na świeżym powietrzu! Zabawki do ogrodu pobudzą motorykę Twojego dziecka i zapewnią mu godziny wspaniałej zabawy!

Tak. Zabawki ogrodowe Stanley Jr są dopasowane rozmiarami do rączki dziecka, dzięki czemu może ono wykonywać czynności precyzyjne. Zestawy ogrodowe różnią się rodzajem narzędzi, dlatego należy zwrócić uwagę na wiek, od którego dzieci mogą z nich korzystać.

Większość zabawek wykonana jest z drewna i lekkiego tworzywa ABS. Dzięki temu najmłodsi mogą bez problemu podejmować się drobnych prac w ogrodzie.

Niektóre zestawy ogrodowe dedykowane są dzieciom już od 3 roku życia. Posiadamy jednak zabawki dedykowane dzieciom 5 – letnim. Wszystko zależy od rodzaju zestawu.