Zestawy do składania

Kategoria: Zestawy do składania

Zestawy do składania od Stanley Junior to propozycja dla wszystkich dzieci, które chciałyby stworzyć swoją wymarzoną zabawkę od postaw! Budowanie z pewnością będzie dla nich satysfakcjonujące i rozwinie ich kreatywność! Po złożeniu, ekologiczne elementy można bowiem pomalować na ulubione kolory. Możliwości jest naprawdę wiele, jedyne co nas ogranicza to własna wyobraźnia. W ofercie m.in. drewniana betoniarka i samochód sportowy z napędem! Zestawy do składania ukształtują zdolności motoryczne dzieci, a przede wszystkim będą wspaniałą okazją do wspólnej, rodzinnej zabawy.

Zestawy do składania są przyjazne środowisku. Zostały wykonane z prawdziwego drewna, nietoksycznego tworzywa ABS lub innych materiałów, które są bezpieczne i trwałe. Dzięki temu zabawki posłużą dzieciom przez długi czas.

Możliwość zbudowania zabawek od podstaw rozwija koordynację wzrokowo – ruchową. Dzieci nabywają umiejętność rozwiązywania problemów i zwiększają swoją kreatywność. Uśmiech od ucha do ucha pokazuje, jak ogromną satysfakcję przynosi najmłodszym samodzielne wykonanie zabawki.

Montaż nie jest trudny. Większość zabawek można złożyć i zdemontować w kilka minut. Składanie zabawek jest świetną zabawą nie tylko dla najmłodszych. To doskonały pomysł na rodzinne spędzanie wolnego czasu!