Zabawka Roku 2021 Edycja Gwiazdkowo

Zabawka Roku to najbardziej prestiżowy konkurs w Polsce. Jest on znakiem jakości, który pomaga rodzicom wybrać mądre i bezpieczne zabawki, stymulujące rozwój ich dzieci. Produkty zgłoszone do udziału w konkursie Zabawka Roku są poddawane szczegółowym kryteriom oceny: bezpieczeństwa i jakości wykonania, funkcjonalności, designu, opisu, wpływu na rozwój dziecka, a także ogólnego pomysłu towarzyszącemu tworzeniu zabawki.

Jakość przede wszystkim!

Dużym zaszczytem dla marki Stanley Jr. jest otrzymanie już drugi raz nagrody w tym konkursie. W Edycji Gwiazdkowej 2021 nagrodzony został zestaw akcesoriów narzędziowych dla dzieci. Ten wyjątkowy komplet w skład którego wchodzą: pas narzędziowy, rękawice, gogle, młotek oraz śrubokręt krzyżakowy pozwoli rozwinąć Twojemu dziecku koordynację wzrokowo-ruchową. Świetnie zaprojektowane z trwałych, solidnych materiałów – do bezpiecznej realizacji własnych projektów, a także angażującej zabawy w naśladowanie dorosłego świata. Solidne jak własne narzędzia mamy lub taty. Zestaw narzędzi wspiera budowanie więzi rodzinnych: dzięki temu wysokiej jakości zestawowi konstruktywnych zabawek połączenie zabawy i nauki nie było tak ekscytujące, jak obecnie, z możliwością wykonywania przez dzieci rzeczywistych prac budowlanych z rodzicami lub dziadkami.

Jest nam niezmiernie miło, że zabawki Stanley Jr. są wybierane i obdarzane zaufaniem zarówno przez dzieci i ich rodziców.

Udostępnij