Relacja z targów Kids Time 2021

Po raz pierwszy marka Stanley Junior gościła na targach Kids Time. XII Międzynarodowe Targi Zabawek i Artykułów dla Matki i Dziecka w Kielcach były dla nas okazją, żeby pierwszy raz zaprezentować nasz asortyment szerszej publiczności. Mimo niesprzyjającym warunkom w kieleckiej hali udało się zgromadzić 131 wystawców z 6 państw, lecz nasz debiut możemy uznać za wyjątkowo udany!

Stanley Junior na Targach!

W dniach 28-30 września br. marka Stanley Jr po raz pierwszy gościła na targach Kids Time. Podczas tych trzech dni hale wystawiennicze Targów Kielce wypełnione były bogatą ofertą skierowaną do firm działających w sektorze artykułów dla matki i dziecka. Tragi Kids’ Time to jedno z najważniejszych wydarzeń branży dziecięcej nie tylko w Polsce, ale i na świecie.

Obecność na tym wydarzeniu była dla nas wyjątkowa okazja do zaprezentowania naszych zabawek, a także przedstawienia zapowiedzi zbliżających się nowości w naszym asortymencie. Mimo niesprzyjającym warunkom w kieleckiej hali udało się zgromadzić 131 wystawców z 6 państw.

Podczas wydarzenia widać było ogrom kolorowych zabawek, innowacyjne projekty i nowe technologie. Wystawcy prezentowali swoje najlepsze artykuły. Pięknie wyeksponowane wysokiej jakości produkty o najwyższych standardach bezpieczeństwa przykuwały wzrok. Nie zabrakło wiodących marek, jak i wschodzących firm.

Dla nas była to znakomita szansa na pozyskanie nowych klientów i podtrzymanie dotychczasowych relacji. Niesamowite rozmowy, wymiany doświadczeń nie tylko z rynku polskiego, ale i europejskiego już zaczynają owocować.

Udostępnij