Rodzinne DIY – drewniane zestawy do składania

Rozwój kreatywności, zdolności manualnych i ogromna satysfakcja – to tylko kilka z wielu korzyści, jakie niosą za sobą drewniane zestawy do składania. Dzięki nim najmłodsi mają okazję stworzyć swoją wymarzoną zabawkę od podstaw!

Zabawki do samodzielnego montażu - zalety

Projekt stanowi idealną okazję do wspólnego, rodzinnego spędzania czasu! Na początku czeka Was dopasowanie i skręcanie poszczególnych elementów. Wszystkie kroki przedstawione są w łatwej i przejrzystej instrukcji, dzięki której montaż staje się przyjemnością!
Później przychodzi czas na pobudzenie wyobraźni! Do wielu zestawów dołączone są farbki i pędzel. Pomalujcie swoje modele na ulubione kolory! Potem czekają Was już tylko długie godziny zabawy, bowiem zabawki złożone samodzielnie cieszą maluchy dużo dużo dłużej.
Rodzinne DIY to nie tylko ogromna frajda! Dzięki niemu najmłodsi mogą rozwijać koordynację wzrokowo – ruchową oraz umiejętność innowacyjnego rozwiązywania problemów. Siła zabawek tkwi w ich prostocie, a zarazem w wielu możliwościach! Ograniczeniem jest tylko nasza wyobraźnia!

Certyfikat FSC

Bądź EKO – wybieraj zabawki ekologiczne!

Niemniej ważny jest fakt, że wszystkie nasze drewniane zabawki zostały opatrzone certyfikatem FSC – Forest Stewardship. Oznacza to, że są stworzone z certyfikowanego drewna. Jego pozyskanie nie narusza struktury lasów i nie jest szkodliwe dla natury. Bądź EKO i postaw na ekologiczne zestawy do składania!

Drewniane zestawy do składania od Stanley Junior!

Oto kilka propozycji, dzięki którym pobudzicie swoją kreatywność:

1. Drewniany samochód policyjny

drewniany samochód policyjny

Jeżeli Twoje dziecko lubi wcielać się w rolę policjanta, z pewnością drewniany radiowóz do składania trafi w jego gust. W zestawie znajduje się rama, koła, podstawa, wkręty, papier ścierny, instrukcja montażu, pędzelek i farbki, czyli wszystko co niezbędne, aby od podstaw zbudować zabawkę, a następnie pomalować ją według własnych upodobań. Produkt dedykowany jest dzieciom powyżej 5 roku życia. Po złożeniu osiąga wymiary: długość – 20,57 cm, szerokość – 9,91 cm, wysokość – 8,38 cm. Projekt pomoże rozwinąć zdolności poznawcze Twojego dziecka oraz kształtować jego zdolności motoryczne.

2. Skarbonka Skrzynia Skarbów

skarbonka skrzynia skarbów

Kolejną propozycją jest drewniana skarbonka do złożenia w kształcie skrzyni skarbów. Doceni ją każdy mały majsterkowicz z kreatywną duszą, który lubi wyzwania. Zestaw składa się z drewnianych elementów, papieru ściernego, naklejek oraz pędzla z farbkami. Dołączono do niego również instrukcję obsługi zawierającą dokładne wskazówki, dzięki którym bez problemu stworzycie swoją skrzynię. Po łatwym montażu i majsterkowaniu przychodzi czas na rozbudzenie wyobraźni. Pomalujcie swój projekt na ulubiony kolor i ozdóbcie go naklejkami! Gotowe! Do takiej samodzielnie złożonej skarbonki najmłodsi chętnie będą wrzucali swoje monety i uczyli się tym samym oszczędności!

3. Domek dla ptaków + narzędzia

domek dla ptaków + narzędzia

Stworzenie domku dla ptaków to nie tylko okazja do kreatywnego spędzania czasu, ale przede wszystkim pomoc tym zwierzętom. Domek zapewni im ochronę przed wiatrem, deszczem, zimnem oraz drapieżnikami. Do domku został dołączony 5-częściowy zestaw narzędzi wykonanych z twardej stali i gumy tj. młotek, śrubokręty, okulary ochronne i miara. Przy tym projekcie najmłodsi mają okazję przypomnieć sobie jak istotna jest troska o zwierzęta.

Drewniane zestawy do składania to idealne rozwiązanie dla wszystkich, którzy cenią sobie kreatywność. Dzięki nim już długo nie usłyszycie: „Mamo, tato – nudzi mi się”! Spędźcie rodzinnie czas i cieszcie się efektami wspólnej pracy!

Udostępnij