Zabawki edukacyjne STEM

Kategoria: Zabawki edukacyjne STEM

Nowa kolekcja zabawek edukacyjnych STEM dedykowana jest wszystkim dzieciom, które są ciekawe świata i innowacyjnych rozwiązań! Zabawki konstrukcyjne pozwalają rozwinąć wyobraźnię i zdolności manualne maluchów już od 3 roku życia! Oprócz tego mają ogromny wpływ na umiejętność rozwiązywania problemów, co jest niezwykle ważne w początkowych etapach rozwoju! W ofercie znajdują się zestawy do składania. Młodzi fani motoryzacji sami mogą stworzyć od podstaw betoniarkę, koparkę, a nawet walec drogowy. Zabawki z serii Take Apart rozbudzą kreatywność Twojego dziecka i z pewnością na dłużej odciągną od ekranu komputera.

Rozwinięciem skrótu STEM są 4 dyscypliny: science (nauka), technology (technologia), engineering (inżynieria), math (matematyka). Zabawki STEM dedykowane są wszystkim dzieciom, które pragną wykazać się własną inicjatywą i kreatywnością! Rozwijają wyobraźnię, zdolności manualne i wytrwałość.

Zabawki STEM z kolekcji Take Apart przeznaczone są dla dzieci już od 3 roku życia. Już od najmłodszych lat warto rozwijać w dzieciach kreatywność, zdolności manualne oraz koordynację wzrokowo – ruchową!

Zabawki wykonane są z wysokiej jakości nietoksycznego tworzywa ABS z gumowanymi kołami. ABS jest twardym materiałem, odpornym na zarysowania i pękanie. Dzięki temu dzieci mogą się nimi cieszyć przez bardzo długi czas!