Jaki prezent dla 5-latka?

Przyszedł grudzień, a wraz z nim w naszych głowach pojawiły się myśli dotyczące gwiazdkowych prezentów. Dla wielu osób wybór odpowiedniego upominku stanowi nie lada wyzwanie. Nie odkładaj go na ostatnią chwilę i już dziś wybierz dla swoich dzieci coś wyjątkowego. Najlepsze, co możesz im podarować to swój czas! W natłoku codziennych zajęć często nie znajdujemy zbyt wielu chwil, aby spędzić produktywny czas ze swoimi pociechami i być z nimi na 100%! Nasze zabawki to idealna okazja do tego, aby pogłębić relację pokoleniową, rozwinąć kreatywność i mieć z tego mnóstwo frajdy!

Betoniarka, radiowóz, samochód sportowy, pojazd terenowy do składania

Drewniane zestawy DIY – Zrób to sam!

W naszym asortymencie znajdziesz drewniane zestawy DIY, dzięki którym Twoje dziecko odkryje w sobie duszę majsterkowicza! Zbudujcie wspólnie ulubione pojazdy i pomalujcie je na ulubione kolory. Do wyboru m.in. pojazd terenowy, betoniarka, wózek widłowy, samochód sportowy, ciężarówka katapultowa, a nawet samolot z napędem.

A może wolicie zatroszczyć się o ptaki i podarować im dodatkowe schronienie? Zimowa aura ich nie rozpieszcza, dlatego z pewnością będą wdzięczne za dodatkowy karmnik lub domek, który zbudujecie.

Zestawy konstrukcyjne to doskonały projekt do wspólnej pracy dla rodziców i dzieci, który rozwija wyobraźnię i zdolności poznawcze oraz kształtuje zdolności motoryczne. Nasze zabawki „Zrób to sam” są świetną propozycją na prezent dla dzieci powyżej 5 roku życia

Kreatywny prezent dla pięciolatka – skrzynka narzędziowa

Kolejnym kreatywnym prezentem dla dziecka z pewnością okaże się skrzynka wyposażona w solidne narzędzia wykonane głównie z twardej gumy i stali. To prawdziwe narzędzia, które wyróżnia ergonomiczny rozmiar. Zostały stworzone z myślą o mniejszych dłoniach dzieci, tak, aby mogły one swobodnie dokonywać drobnych napraw.

W skrzynce znajduje się młotek, śrubokręty (płaski i krzyżakowy), okulary ochronne oraz 3 – metrowa miara. Pamiętaj, że wspólne majsterkowanie skutkuje rozwojem, uczuciem satysfakcji oraz budowaniem więzi rodzinnych!

Skrzynka narzędziowa + narzędzia
Plastikowe zestawy do składania STEM

Prezent dla trzylatka

Młodszym dzieciom od 3 roku życia dedykowane są plastikowe zestawy do składania STEM. Przy zabawie zalecany jest jednak nadzór osób dorosłych. Na dzieci czeka betoniarka, wywrotka, koparka, a nawet walec drogowy!  Zabawki zostały wyprodukowane z nietoksycznego plastiku ABS. Montaż oraz demontaż są bardzo łatwe i można je wykonać w zaledwie kilka minut. Co więcej, istnieje możliwość połączenia zabawek z kolekcji Take Apart z innymi zestawami prezentowymi!

Sięgnij po zabawki edukacyjne, które rozwiną zdolności Twojego dziecka i sprawią, że trudno będzie im się oderwać od zabawy! Nic bowiem nie sprawia tyle radości i satysfakcji, jak zabawka stworzona samodzielnie!

Udostępnij